fotograf ślubny Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Jest już końcówka października i dopiero teraz zaczynam kończyć zaległe prace z gorącego sezonu ślubnego. Można pokusić się na małe podsumowanie fotografowania ślubnego w 2016 roku:

  • Towarzyszyłem w tym roku 15 parom ślubnym
  • Wykonałem co najmniej 30 000 zdjęć, z których oddałem około 6-7 tysięcy parom
  • Wszystkie pary były zachwycone:)
  • Wykonane zostały 2 wirtualne spacer z wesela
  • Wymieniona jedna migawka w aparacie
  • Szczęście na widok zadowolenia każdej pary ślubnej

Czas powoli zacząć myśleć nad sezonem 2017, a co za tym idzie – z kosztownymi zakupami. Na sezon 2017 stwierdziłem, że przerzucam się niemal całkowicie na jasne obiektywy stałoogniskowe, dzięki czemu zdjęcia powinny wychodzić jeszcze ciekawsze, a co za tym idzie – będziecie mieć jeszcze lepiej utrwalone wspomnienia.

Na 2017 rok przygotowałem coś wyjątkowego dla każdej pary ślubnej. Jako chyba jedyny fotograf ślubny w Polsce robię wirtualne spacery ze wesela, co jest jedną z dwóch fajnych prezentacji pamiątki ślubnej. Wirtualny spacer robię dla każdej pary na weselu i jest absolutnie darmowe ( taki mały prezent ślubny od fotografa ślubnego:) ).

Drugim prezentem – prócz wirtualnego spaceru) – do każdego zlecenia ślubnego jest prezentacja zdjęć (slajdshow), który będziecie mogli odtwarzać na każdym komputerze i telewizorze.

Zatem polecam się w przyszłym sezonie i zapraszam jako

fotograf ślubny Szczecin.

Piotr Krywan

Fotograf ślubny Szczecin

 

 

 

Fotografia ślubna Szczecin

Wykonuję zdjęcia ślubne nie tylko w Szczecinie, ale też na terenie województwa zachodniopomorskiego. Ceny fotoreportażu ślubnego, wyjazdowego jest wyceniana indywidualnie.

 

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...