Zdjęcia ślubne Szczecin, Fotograf Ślubny Szczecin, Fotografia Ślubna Szczecin, USC, Ślub Cywilny
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA, FOTOREPORTAŻ

Czas na przedstawienie kilkunastu zdjęć z fotoreportażu ślubnego.

Jako fotograf ślubny nie miałem za bardzo czasu, aby w miarę systematycznie prowadzić bloga podczas sezonu. Jako, że nastała jesień, została tylko obróbka zdjęć i dodatkowo sesje ad hoc.

Zdjęcia ślubne, które tutaj przedstawię, pochodzą z wesela Uli i Mariusza, który odbył się 30 września. Zwyczajowo przyszedłem 30 minut przed planowanym ślubem na Zamek Książąt Pomorskich, gdzie już przygotowywała się Para Młoda, aby złożyć śluby w Urzędzie Stanu Cywilnego w Szczecinie.

Standardowo uroczystość trwała kilkanaście minut, więc nie miałem czasu na jakąkolwiek pomyłkę. Podczas fotografowania w USC trzeba mieć 2 body z przypiętymi docelowymi obiektywami, których raczej nie ma czasu zmieniać i działasz na nich przez całą uroczystość.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć ze ślubu i z wesela:

Wraz ze zdjęciami Para Młoda otrzymała wirtualny spacer z własnego wesela oraz prezentację zdjęć z wkomponowaną muzyką, którą sami wybrali.
Jeżeli potrzebujecie fotografa na ślub i jesteście z okolic Szczecina, to nie czekajcie, tylko od razu piszcie z zapytaniem.

Zapraszam również do przejrzenia oferty ślubnej, która jest na mojej stronie internetowej.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...