filmowanie dron, zdjęcia dron, filmowanie z powietrza, timelapse z budowy, reklama i promocja, dokumentacje nieruchomości, drony filmowanie wideo, filmowanie dronem, nagrywanie dronem, fotografia z powietrza,filmowanie z drona, dron usługi,Szczecin, dron Szczecin
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć! Fotki, które dzisiaj przedstawiam mają już… rok, a to z tego powodu, bo potrzebowałem autoryzacji , by udostępnić poniższe zdjęcia.

Jak dobrze wiecie, publikacja zdjęć miejsc strategicznych jest prawnie zakazana, dlatego też, aby móc je udostępnić, musiałem wysłać zapytanie do PGE Energia Ciepła S.A. o pozwolenie udostępnienia zdjęć.

W każdym razie był to jeden z pierwszych lotów nowym dronem, jakim jest Mavic 3, którego posiadam już od… właśnie… od roku!

Po roku użytkowania mogę parę słów powiedzieć o samym dronie. Przesiadłem się z mavica 2 pro, który miał – jak na swoje czasy – matrycę całkiem solidną, bo jednocalową.

Mavic 3 ma już matrycę 4/3, co daje dużo większe możliwości wykonywania zdjęć i filmów w gorszych warunkach oświetleniowych (czyt. w nocy). Oczywiście kolory są również lepsze, szczególnie, że zdjęcia w obróbce lepiej się zachowują i jest dużo lepszy efekt końcowy.

Dodatkowo, wydaje mi się, że dron jest troszkę bardziej stabilny, dzięki czemu mogę wykonywać zdjęcia o dłuższym naświetleniu. O ile mavic 2 pro rzadko kiedy był na tyle stabilny, by wykonać zdjęcie jednosekundowe, o tyle mavic 3 robi to raczej bez problemu.

W tym roku zamierzam dużo więcej latać dronem, niestety w poprzednim roku było tak dużo pracy, że nie byłem w stanie wykonywać dodatkowych lotów typowo rekreacyjnych ;).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.