Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Rok 2017 przynosi całkiem spore zmiany! I to na lepsze.

Od tego roku wszystkie Pary Ślubne, które mi zaufały i wykonam im zdjęcia, otrzymują też pamiątkę ślubną ode mnie w postaci wygrawerowanego pudełka, w którym będzie się znajdował pendrive ze zdjęciami.

Powyższa pamiątka jest dodawana do każdego Pakietu Ślubnego jako GRATIS!

Jak to wygląda? Zobaczcie:

Jak najbardziej, możecie po oddaniu zdjęć poprosić o wykonanie albumu ślubnego, jednak jest to usługa „po”. Wygląda to w ten sposób, że otrzymujecie Państwo wpierw zdjęcia, następnie wybieracie zdjęcia, które byście chcieli mieć w albumie, a dopiero po wyborze tworzę album.

Zamawiam album dopiero po akceptacji przez Was projektu albumu. Wykonanie albumu jest zależna jedynie od kosztów związanych z wykonaniem takiego albumu i waha się między 50 zł a 500 zł.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...