packshot, fotografia produktowa, fotograf produktowy
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

W ostatnich dniach oddałem pierwszą transzę packshotów legowisk dla firmy Rexdog. Każdy produkt – według wymagań Klienta – miał być wykonany w 5 różnych ujęciach i 4 z nich miały być wycięte z tła.

W związku z tym, że oddałem w sumie 160 zdjęć ( 32 legowiska), przedstawiam tylko kilkanaście z nich, żeby nie pokazywać wszystkich wykonanych dla Rexdoga zdjęć.

Polecenie było takie, że muszą mieć co najmniej 1600 px w najkrótszym boku, co z nawiązką spełniłem, gdyż większość zdjęć długi bok ma około 5000 pixeli.

Prócz wycięcia, dla urealnienia produktów dodałem lekki cień u podstawy. Jako, że zadaniem packshotów jest odzwierciedlenie kolorów przedmiotów, pozwoliłem sobie tylko nieco wyostrzyć zdjęcia oraz rozjaśnić nieco szarości.

Polecam się jako fotograf produktowy i zapraszam do przejrzenia zdjęć:

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...