filmowanie z drona, fotografowanie z drona, dron, zdjęcia z drona, 4k, dokumentacja
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć!

Czy zimą warto jechać nad morze? Zależy dla kogo.

Otóż na początku roku mieliśmy okazję pojechać na kilka dni do Niechorza – w sumie pierwszy raz byliśmy tam dłużej niż jeden dzień :). Osób niewiele, wręcz sporadycznie kogoś można było zobaczyć, natomiast miejsc, gdzie można coś zjeść – jak na lekarstwo.

Właściwie to mieliśmy tylko jedno miejsce, gdzie można było fajnie zjeść.

Czy jest warto odwiedzić morze zimą? Jeżeli lubisz spokój i ciszę, to ten okres jest najlepszy. Można chodzić wzdłuż morza i wsłuchać się w szum wody. Jest to turbo relaksujące.

Zresztą byłem tam z rodziną i Młoda pierwszy raz widziała morze…. a nie! Drugi raz, ale ten pierwszy raz się nie liczy.

Oczywiście wziąłem ze sobą drona i… był niespodziewany wschód słońca, który mnie obudził. Jako, że miałem rzut beretem do morza – od razu wystartowałem i ciach! Oto zdjęcia!

I tak… Do Niechorza zimą jednak warto pojechać 🙂

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.