Zdjęcia z drona, fotografia z drona, fotograf dron Szczecin, zdjęcie z drona, dokumentacja lotnicza, dokumentacja fotograficzna, Nocny Szczecin
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć! Dziś robię porządki w archiwum i… mam co nieco całkiem ciekawych zdjęć z drona.

O ile całkiem sporo zdjęć wykonałem z drona od ponad 2 lat, to rzadko się nimi chwalę – przez co wrzucam je gdzieś do archiwum i o nich… zapominam. Na nasze szczęście zacząłem wyciągać je z czeluści archiwum, by ujrzały światło dzienne.

Oczywiście jest to na razie zalążek moich zdjęć, ponieważ wykonuję ich oczywiście więcej… ale zapominam się nimi chwalić.

Jak najbardziej wykonuję zdjęcia z drona, ale też mogę dla Państwa wykonać film promocyjny lub dokumentujący chociażby postęp budowy.

Zapraszam do obejrzenia zdjęć:

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.