fotograf wnętrz Szczecin, fotografia wnętrz Szczecin, zdjęcia z drona, filmowanie apartamentów, fotografia architektury, reklama apartamentu, profesjonalny fotograf
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Cześć! Sezon się zaczyna tuż tuż – a co za tym idzie – sporo pracy w fotografowaniu wnętrz – szczególnie nad morzem. Od kwietnia do końca czerwca jest ogrom pracy, jeżeli chodzi o wykonywanie zdjęć wnętrz nad morzem, dlaczego? Otóż apartamenty wówczas są niemal zawsze przygotowane do sezonu, szczególnie teraz, gdy jest duże prawdopodobieństwo, że gro Polaków – w związku z coronawirusem – jednak zdecyduje się na wakacje w kraju.

Nie jestem orłem, jeżeli chodzi o systematykę wypełniania bloga fotograficznego, ale staram się jak mogę. Powoli wyciągam z archiwum zdjęć jakieś co ciekawsze pozycje. Tym razem wrzucam zdjęcia mieszkania.

Jak wiecie, oferuję kompleksowe wykonywanie fotografii i… filmowania wnętrz. Zamawiając mnie, możecie nie tylko poprosić o zdjęcia, ale też o krótki film reklamujący Wasze mieszkanie.

Mało tego – jeżeli jest to atrakcyjne miejsce, jak na przykład morze – to warto również otrzymać zdjęcia z drona.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.