fotografia komunijna, fotografia komunijna Szczecin, zdjęcia komunijne Szczecin, fotograf komunia Szczecin, Komunia Szczecin, zdjęcia z komunii Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Początek listopada i zaczęły się zapytania na obsługę fotograficzną I Komunii Świętej, dlatego też przedstawiam następujące oferty:

Główny fotograf podczas I Komunii Świętej

      Podczas realizacji fotoreportażu z okazji przyjęcia Pierwszej Komunii Św. pracując na zlecenie rodziców (fotograf grupowy), uroczystość Komunii Św. obsługiwana jest przez jednego fotografa. Zazwyczaj fotograf dostępny jest pół godziny przed zbiórką pod kościołem.
W tym czasie wykonuję indywidualne sesje samych dzieci jak i z najbliższą rodziną (dziadkowie, rodzice, rodzice chrzestni).
Następnie fotograf wykonuje fotoreportaż z całej mszy św i pozostaje do dyspozycji po zakończeniu mszy.

Koszt wynajęcia jako fotografa „grupowego” lub fotografów podczas Ceremonii I Komunii Świętej to około 40-50 zł na dziecko, w zależności od tego, czy Rodzice chcą jednego bądź dwóch fotografów. Jeżeli jest powyżej 50 dzieci, zaleca się wynajęcie dwóch fotografów.

Po około 2-3 tygodniach każdy rodzic otrzymuje pamiątkę z Komunii Świętej w postaci DVD, na której są wszystkie zdjęcia z danej Komunii Świętej.W przypadku jednego fotografa, na DVD będzie około 800 staranne obrobionych zdjęć, natomiast podczas wynajęcia dwóch fotografów – ponad 1000 zdjęć. Przykład wykonanych zdjęć jest TUTAJ.

Fotograf podczas przyjęcia po I Komunii Świętej

 

Wynajęcie fotografa na przyjęcie z okazji I Komunii Świętej to 400 zł brutto za pierwszą godzinę. Każda kolejna godzina to 100 zł.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...