Fotograf produktowy, fotografia produktowa Szczecin, fotograf produktowy Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

W erze internetu coraz popularniejsze są zakupy w sklepach internetowych. Co jak co, ale konsumenci zazwyczaj kupują „oczami”, dlatego też – warto inwestować w eleganckie zdjęcia w swoim sklepie internetowym.

Już nie wystarczają zdjęcia zrobione komórką, oj nie. Jakość zdjęć w XXI wieku decyduje – prócz oczywiście ceny – czy klient kupi w danym sklepie przedmiot.

Poniżej przedstawiam kilka zdjęć, które miałem przyjemność wykonać w okresie okołoświątecznym. Życzę przyjemnego oglądania:).

Fotografia produktowa biżuterii - 3 Fotografia produktowa biżuterii - 4 Fotografia produktowa biżuterii - 5 Fotografia produktowa biżuterii - 6 Fotografia produktowa biżuterii - 7 Fotografia produktowa biżuterii - 8

 

Fotografia produktowa 45

 

 

Fotografia produktowa buty 2  Fotografia produktowa buty 5 Fotografia produktowa buty Fotografia produktowa kask - 2 Fotografia produktowa kask

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.