Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA STUDYJNA

Jakiś czas temu członkowie Pressplayband poprosili mnie o wykonaniu kilku zdjęć na ich stronę. Rzecz jasna się zgodziłem!

Kilka zdań z ich strony:

„Zespół  Press Play  to grupa młodych muzyków, która profesjonalnie i z pasją uświetni każdą imprezę okolicznościową, zarówno wesele, jak i elegancki bankiet.

Każdy z nas posiada bogate doświadczenie sceniczne i wciąż udoskonalany warsztat muzyczny. Gramy razem w niezmiennym składzie już od kilku lat, co ma wielkie znaczenie w pracy zespołowej, a co za tym idzie – w jakości granej przez nas muzyki.

Gramy energicznie i żywiołowo, nastrojowo i spokojnie, w rytmach disco, jazzu i rocka. Posiadamy różnorodny repertuar, który wciąż poszerzamy o nowe style i utwory. Nie zabraknie wśród nich największych światowych przebojów ostatnich pięciu dekad oraz najbardziej aktualnych hitów, śpiewanych zarówno w języku polskim, jak i angielskim.
Chcąc wyjść jeszcze dalej na przeciw oczekiwaniom naszych klientów, jesteśmy otwarci na indywidualne propozycje repertuarowe i chętnie przygotujemy coś specjalnie na Waszą okazję.

Gramy w pełnym składzie tylko muzykę na żywo, animujemy przebieg zabawy, jesteśmy kontaktowi i otwarci dla każdego. Z nami nie usiedzicie na miejscu!
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem i zapewniamy pełne nagłośnienie podczas imprezy.

Dodatkowo zainteresowanym Młodym Parom oferujemy muzyczną oprawę ceremonii ślubnej w kościele.”

Zapraszam na stronę internetową zespołu klikając TUTAJ.

 

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...