maraton w Krakowie, maratończycy, fotografia biegowa, zdjęcia biegi, Pic2Go Polska, 17. PZU Cracovia Maraton, fotograf biegowy, zdjęcia na biegach
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA SPORTOWA

Ahoj! Już po weekendzie, który okazał się całkiem pracowitym weekendem!

Dlaczego? Po pierwsze był mecz Husaria Szczecin vs Kozły Poznań w Szczecinie, ale to nie wszystko!

W niedzielę wraz z kilkoma fotografami z regionu pojechaliśmy do Krakowa, by robić w ramach serwisu Pic2Go Polska wykonać zdjęcia zawodników, którzy „akurat” biegli sobie maraton w Krakowie ;).

Pogoda była aż za dobra, czyli… za gorąco – i dla nas i dla Biegaczy, ale po kolei…

Pojechaliśmy w sobotę o 2100 ze Szczecina, by zameldować się na zbiórce o 0800 w Krakowie… następnie jak wiecie – Cracovia Maraton trwał od 0900 do 1500 – w tym czasie każdy z nas miał pełne ręce roboty – ja wykonałem ponad 8500 zdjęć.

Następnie, od razu po zrzuceniu zdjęć z kart, jechaliśmy do Szczecina, gdzie zameldowaliśmy się nieco po 0100 w nocy… To był nie tylko maraton dla Was – Biegacze, ale i dla nas – fotografów.

Więcej zdjęć znajdziecie na Krywan Foto, ale na facebooku, a jeszcze więcej – na serwisie Pic2Go ( też mają profil facebookowy :)).

Ahoj i zapraszam do oglądania zdjęć na facebookowym profilu :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.