packshot, fotografia produktowa, fotograf produktowy
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA PRODUKTOWA

Nietuzinkowe zamówienie miała firma Solve Lamp. W związku z tym, że zmieniły się zasady dodawania zdjęć produktów na allegro ( jedynie na białym tle, produkt pokazany jak najwierniej z oryginałem), bardzo wiele firm ma problem, by wystawić swoje produkty na allegro.

Dzięki nowym zasadom od nowego roku jest wiele zapytań i zamówień dotyczących właśnie wykonania zdjęć produktowych.

Dlaczego mówię o ciekawym wykonaniu zdjęć? Otóż musiałem przedstawić żarówki stojące do góry, co nie było łatwe. Ale dzięki pewnym rozwiązaniom udało mi się!

Wpierw firma chciała jedynie zdjęcia stojące do góry, ale zechcieli również zdjęcia z zapaloną żarówką, dzięki czemu Klient będzie widział jak tak naprawdę wygląda żarówka podczas świecenia. Żeby to wykonać musiałem kupić żurawia, na którym zawiesiłem kontakt… ale to nie koniec. Musiałem wykonać zdjęcie tak, by tło było w miarę jasne, ale też żeby widać było żar w środku żarówki.

Zdjęcia, które widzicie poniżej są naturalne i nie podlegały znacznym zmianom na allegro.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...