Usługi zdjęć i filmów z powietrza, zdjęcia z drona, film z drona, filmowanie dronem 4K, zdjęcia i filmy lotnicze, wynajęcie drona, dron Szczecin
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Wiele razy trafiłem na sytuację, gdy brakowało mi ujęć z drona – szczególnie, gdy wykonywałem zdjęcia wnętrz tudzież architektury.

W związku z tym, że jest całkiem spory popyt na zdjęcia tzw. „lotnicze” od początku roku wykonuję również zdjęcia z drona :). Od tej chwili usługi, które mają na celu promocję lub pokazanie w najlepszy sposób obiektów jak ośrodki wypoczynkowe lub hotele mogę wykonywać kompleksowo, czyli:

  • mogę wykonać zdjęcia wnętrz
  • stworzyć wirtualny spacer po obiekcie – również w google mapie ( jestem również rekomendowanym fotografem google)
  • no i na koniec – mogę wykonać zdjęcia lotnicze
Usługi zdjęć i filmów z powietrza, zdjęcia z drona, film z drona, filmowanie dronem 4K, zdjęcia i filmy lotnicze, wynajęcie drona, dron Szczecin
default

Moje usługi to nie tylko wykonywanie zdjęć z drona, możecie również zamówić:

  • zdjęcia lub film, który dokumentuje przebieg prac na przykład na budowie
  • film do spotów wyborczych lub promujące miasta lub regiony
  • zdjęcia z góry na ślubach lub weselach

Dzięki temu, że współpracuję z operatorem kamery, mogę nie tylko oddawać Państwu „surowy” materiał, ale też możecie zamówić również profesjonalny montaż i obróbkę nagranego filmu, tak, aby był już gotowy do publikacji.

Zapraszam do kontaktu!:)

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.