Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć! Dawno mnie nie było! Przepraszam! To jest wina dosyć gorącego sezonu :). Na pocieszenie podrzucam dopiero co zrobiony film…o Szczecinie! Tym razem nazwałem go „Szczecin w budowie” i stanowi przegląd budów w Szczecinie ( oczywiście subiektywnie je sobie wybrałem, więc wszystkich nie ma). Mam nadzieję, że się spodoba!

Szczecin w budowie

Uwaga, teren budowy!Szkoda, że prac nie da się nieco przyśpieszyć… tak jak filmu. Na którą inwestycje czekacie z utęsknieniem? Czy wyrasta tu jakaś nowa wizytówka miasta?

Opublikowany przez Krywan Foto Środa, 29 lipca 2020

Kilka słów o tym filmie:

Tworzyłem go „po godzinach”, czyli materiał zbierałem przy okazji. Na każdej budowie musiałem spędzić co najmniej godzinę, bo tyle około trwa rozkładanie drona, wykonanie serii zdjęć, z których tworzyłem później timelapse’a.

Wszystko było stworzone w 4k, składa się z tysięcy zdjęć no i pokazuje możliwości mavica 2 pro :).

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.