Usługi zdjęć i filmów z powietrza, zdjęcia z drona, film z drona, filmowanie dronem 4K, zdjęcia i filmy lotnicze, wynajęcie drona, dron Szczecin
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć! Oto mój pierwszy film z drona, który wykonałem hmmm na własne potrzeby, czyli chciałem przetestować swoje możliwości filmowe. Film ma na celu głównie reklamowanie Szczecina, który jest… przepiękny i na tym starałem się skupić :). Miłego oglądania!

Film wykonywałem przez 3 noce dronem DJI Mavic 2 Pro, który mnie wręcz zachwyca, a nie zawodzi, co widać na filmie :). Co ciekawe, film został wykonany głównie metodą timelapsową, więc żeby to wykonać, to musiałem każde 8 sekund filmu robić w powietrzu przez… 13 minut, dlatego też było to dosyć czasochłonne, ale się opłacało! Jeżeli potrzebujecie zdjęć z drona lub filmu z drona, jak najbardziej się polecam! Działam nie tylko w Szczecinie, ale też w całym Zachodniopomorskiem.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.