Fotograf sportowy, fotograf sportowy Szczecin, fotografia sportowa, fotografia sportowa Szczecin, fotograf na event, Fotoreporter Szczecin, fotograf na imprezy, fotografia eventowa, fotograf na imprezę firmową, fotografia firmowa Szczecin, fotoreportaż Szczecin, fotograf Szczecin, usługi fotograficzne Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Fundacja Baja Poland, wspólnie z Zarządem Okręgowym Polskiego Związku Motorowego w Szczecinie zorganizowało w dniach 09-10 kwietnia br. 36 Rajd Magnolii, który był rundą kandydacką do zorganizowania w 2017 roku jednej z eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Organizowany rajd był przełomową imprezą motoryzacyjną w województwie zachodniopomorskim. Zarówno ze względu na rangę zawodów oraz połączenie z Targami Motoshow na terenie MTS.

Zapraszam do poniższej fotorelacji z 36 Rajdu Magnolii.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...