fotograf ślubny Szczecin, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne Szczecin, najlepszy fotograf ślubny Szczecin, fotograf ślubny, fotografia ślubna
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

LOVE IS IN THE AIR! W końcu wiosna! Rozkwitły krokusy na Błoniach, kwitnie też miłość bohaterów mojego ślubnego reportażu. Przedstawiam Wam Anię i Romana – świeżo upieczonych małżonków – którzy przysięgę składali w wyjątkowo pięknych okolicznościach Starego Folwarku w Radowie Małym. Przy Blasku świec i cieple kominka padła wiążące TAK, a oto mała relacja z tego wyjątkowego dnia. Za dwa tygodnie przypieczętuje ją sesja ślubna w Poczdamie. Miłość kwitnie i to – mam nadzieję – nie zmieni się wraz z porą roku, choć w plenerze jeszcze tej wiosny trochę by się…przydało.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.