fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

No i kolejny fotoreportaż ślubny za nami. Grafik w tym roku jest całkiem napięty, ale damy radę.

Poniższy ślub był wykonywany ostatni raz duetem canon 5d mark II oraz canon 1d mark II N. Mogę w końcu ogłosić, iż od tego momentu canona 1d mark II N został zastąpiony canonen 7d mark II, co za tym idzie – na pewno będzie zmiana jakościowa w wykonywanych zdjęciach.

Jeżeli wybierzecie mnie jako swojego fotografa ślubnego, pamiętajcie, że daję Wam gwarancję jakościową zdjęć. Od tego momentu aparaty mają możliwość nagrywania na dwóch kartach jednocześnie, więc jeżeli nawet by padła jedna karta – na drugiej jest nienaruszona kopia zdjęć.

Pamiętajcie również, fotoreportaż ślubny charakteryzuje się sporą dynamiką, w której czasem nie ma czasu na zmianę obiektywu. Ja natomiast wykonuję zdjęcia z dwóch aparatów jednocześnie, dzięki czemu otrzymujecie różnorodne zdjęcia z Waszego ślubu.

Mimo, że jako fotograf ślubny działam głównie w Szczecinie, wykonuję również w okolicach Szczecina, a nawet nad morzem.

Zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć ślubnych oraz do skorzystania z moich usług.

 

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...