Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Od jakiegoś czasu stale współpracuję z IKEA w Poznaniu, dla których wykonuję od czasu do czasu wirtualne spacery oraz zdjęcia wnętrz poszczególnych działów.

Tym razem zaproszono mnie, bym wykonał pierwsze w Polsce miejsce „IKEA DLA FIRM”, w którym można znaleźć wszystko, co praktyczne i niezbędne do prowadzenia swojego biznesu współpracując z IKEA.

W pierwszej kolejności przedstawię zdjęcia wnętrz, które wykonałem dla IKEA. Co ciekawe, zdjęcia muszą być wykonywane przed otwarciem sklepu, więc zawsze, gdy wykonuję zdjęcia dla IKEA, to stawiam się o 7 rano w sklepie, czyli wyjeżdżam ze Szczecina… chwilę po 4 rano :).

Zdjęcia wnętrz zostały wykonane obiektywem IRIX 15 mm 2.4, a tzw. szczegóły wykonałem obiektywami Sigma 50 mm 1.4 oraz Sigma 20 mm 1.4.

 

# Fotograf wnętrz Szczecin, Fotografia wnętrz Szczecin, Fotograf wnętrz, Fotografia wnętrz, fotografia wnętrz Poznań, fotograf wnętrz Poznań

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.