fotograf ślubny Szczecin, fotograf ślubny, fotografia ślubna, fotografia ślubna Szczecin, zdjęcia ślubne, zdjęcia ślubne Szczecin, sesja ślubna, sesja ślubna Szczecin, sesja narzeczeńska, sesja narzeczeńska Szczecin,
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Adam Mićko mi ostatnio powiedział, że na moim portalu dominują zdjęcia z drona, a Pary Ślubne odbijają się od mojej strony twierdząc, że nie zajmuję się fotografią ślubną :). No ok, rzadko kiedy udostępniam zdjęcia ślubne, bo zazwyczaj, gdy kończę obróbkę, to jestem przed świętami Bożego Narodzenia i chcę odpocząć przed następnym sezonem. W zeszłym sezonie miałem – mimo pandemii – 21 wesel, w tym 2 w czwartki ( taaak, gdy ma się wesela pod rząd, to w niedzielę człowiek już nie ogarnia :)). Sezon 2021 zapowiada się podobnie lub nawet nieco lepiej, więc nie narzekam ani trochę :).

Na pierwszy rzut idzie Ola i Przemek 🙂

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.