Usługi zdjęć i filmów z powietrza, zdjęcia z drona, film z drona, filmowanie dronem 4K, zdjęcia i filmy lotnicze, wynajęcie drona, dron Szczecin
Opublikowane Kategorie ZDJĘCIA Z DRONA

Cześć! Kto się spodziewał, że 3 dźwigi, które od lat pracowały w szczecińskim porcie zostaną odnowione i staną się wizytówką Szczecina?:D

Zostały już dawno ochrzczone przez szczecinian „Dźwigozaurami” i stoją na Łasztowni, czyli na wyspie leżącej właściwie w centrum Szczecina.

No dobra, koniec historyjki, czas na fakty! Otóż za każdym razem, gdy pojawiam się na Łasztowni – nawet późną nocą – pełno jest ludzi w okolicach Dźwigozaurów ( no dobra, zdecydowanie więcej osób jest na Bulwarach, ale to osobny temat :)). W każdym razie Pod koniec 2018 roku w końcu Dźwigozaury zaczęły się świecić i co? RE-WE-LA-CJA! Oczywiście nie mogłem sobie odpuścić wykonania filmu, na którym Dźwigozaury są głównym tematem, więc zapraszam do obejrzenia :).

Oczywiście zdjęcia zostały wykonane dronem, więc jeżeli chcielibyście Państwo wykorzystać moje umiejętności chociażby w wykonaniu krótkich filmików – jak najbardziej serdecznie ZAPRASZAM!

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.