Fotoreporter Szczecin, fotograf na imprezy, fotografia eventowa, fotograf na imprezę firmową, fotografia firmowa Szczecin, fotoreportaż Szczecin, fotograf Szczecin, usługi fotograficzne Szczecin
Opublikowane Kategorie FOTOREPORTAŻ

Miałem przyjemność uwiecznić jeden z ostatnich koncertów Jerzego Połomskiego ( jak sam mówił – za jakiś czas przechodzi na zasłużoną emeryturę) w sali Koncertowej w Szczecinie, który odbył się z okazji Dnia Kobiet, w imieniny Krystyny 13 marca o godzinie 19.

Jerzy Połomski – chociaż od prawie 60 lat na scenie, to wciąż w znakomitej formie, niezmiennie popularny i dalej kochany przez publiczność.

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.

Napisz komentarz...