zdjęcia z drona Dziwnów, fotografia wnętrz Dziwnów, fotograf Dziwnów, zdjęcia Dziwnów, fotograf wnętrz Dziwnów, fotografia architektury Dziwnów
Opublikowane Kategorie FOTOGRAFIA WNĘTRZ

Cześć! Sezon już się dawno zaczął, gdy tylko pogoda się poprawiła i już są wyprawy… nad morze! Jak co roku, właściciele apartamentów śpieszą się, by urządzić mieszkania przed sezonem i tym samym… Dzwonią między innymi do mnie, bym wykonał zdjęcia 🙂

FOTOGRAFIA APARTAMENTÓW W DZIWNOWIE

Tak! Tym razem właściciel dwóch apartamentów zadzwonił, bym wykonał zdjęcia w nowo powstałych apartamentach Gardenia Seaside i poprosił, abym wykonał zdjęcia obu apartamentów + zdjęcia z drona.

Jak wiecie, od nowego roku moje usługi rozszerzyły się o wykonywanie zdjęć z powietrza, dlatego też, jeżeli mnie wybierzecie do wykonania zdjęć – możecie również liczyć na wykonanie zdjęć z powietrza, co jest olbrzymim atutem, szczególnie nad morzem!

Wykonałem zdjęcia apartamentów standardowo, według mojego schematu, czyli od ogółu do szczegółu. Wszystkie apartamenty wykonuję w ten sposób, że możecie liczyć nie tylko na zdjęcia ogólne, czyli pokazujące całe apartamenty, ale też zdjęcia, które pokazują cechy charakterystyczne danego miejsca. Dzięki tym zdjęciom apartament zaczyna mieć specyficzny klimat, który może zaważyć na dodatkowych wynajmach podczas sezonu, jak i poza sezonem :).

Zapraszam zatem do zapoznania się z moją ofertą i czym prędzej zapraszam do kontaktu!

Nazywam się Piotr Krywan. Swoje pierwsze kroki stawiałem jako fotograf ślubny, jednak po czasie postanowiłem poszerzyć zakres swoich usług o fotografię produktową, wnętrz, sportową, szerokorozumiany fotoreportaż oraz fotografię zwierząt. Pracuję głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, jednak nie ograniczam się do granic województwa i z przyjemnością podejmę się zleceń na terenie całej Polski.