Fotograf ślubny Krywan Foto Piotr Krywan

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych chwil dla każdej Pary Młodej, dlatego też dokładam największych starań, aby te chwile jak najlepiej upamiętnić. Moim celem jest zadbanie o to, aby ta historyczna chwila poruszała Wasze serca za każdym razem, gdy otworzycie ślubny album.

Oferuję Państwu pełną relację z Dnia Ślubu począwszy od przygotowań do oczepin włącznie. Moja oferta składa się z poniższych pakietów:

Koszt udokumentowania uroczystości ślubnej – 800 zł za 120 zdjęć
Wszystkie ceny zawierają podatek.

Dla najbardziej wymagających umożliwiamy rezerwację dwóch fotografów na uroczystość ślubną. Dodatkowy koszt to 50% ceny pakietu.
fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin

Dodatkowe opłaty:

  • dojazd płatny 0,50 zł/km, powyżej 50 kilometrów od Szczecina
  • kopia zdjęć z pakietu w wersji czarno-białej – 200 zł

Na życzenie Klienta wykonujemy odbitki w dowolnym formacie umieszczone w tradycyjnym albumie lub przygotowujemy indywidualnie zaprojektowany fotoalbum ze zdjęciami z uroczystości, przyjęcia i pleneru. Cena uzależniona jest od formatu, ilości kart oraz zdjęć.

Plener Ślubny:

Ze względu na lepszą organizację, sesję zdjęciową wykonujemy we wspólnie ustalonych wcześniej miejscach, natomiast dzień pleneru uzgadniany jest z Parą Młodą najczęściej po Weselu w dogodnym przez wszystkich terminie.

Ceny osobne za sesję plenerową ( jeżeli nie ma jej w pakiecie):

  • Opcja A: 600 zł – w okolicach Szczecina
  • Opcja B: 900 zł – plener wyjazdowy

Rezerwacja jest dokonywana po wpłaceniu zaliczki w wysokości 20% kwoty.

Posiadam zaświadczenie Kurii o odbyciu szkolenia dla fotografów ślubnych, więc macie Państwo gwarancję, że jestem zaznajomiony  z zasadami obowiązującymi fotografów uroczystości liturgicznych i ksiądz na pewno zezwoli mi na fotografowanie Państwa uroczystości.

Fotograf ślubny Szczecin

Zapraszam na wyjątkowe fotoreportaże ślubne pełne pięknych momentów, a także na oryginalne plenery ślubne w ciekawych miejscach oraz romantyczne sesje narzeczeńskie.

fotografia ślubna szczecin, zdjęcia ślubne szczecin, fotograf ślubny szczecin

Zapraszam do przeczytania PORADNIKA ŚLUBNEGO, A jeżeli nie wiesz jak się przygotować do pleneru ślubnego, zapraszam do przeczytania poniższego artykułu:

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO SESJI PLENEROWEJ