Najwyższej jakości fotografia produktowa, która przedstawia szczegóły przedmiotu, to dzisiaj podstawa prezentacji produktów w internecie.

Fotografia produktowa, czyli packshoty są to najprostsze zdjęcia produktowe prezentujące przedmioty. Powinny one prezentować produkt, w taki sposób, jaki jest w rzeczywistości, bez przerysowań, cieni i zbędnej twórczej interpretacji zazwyczaj na białym tle. Ich zadaniem jest prezentacja produktu w taki sposób, aby zachęcić klienta do zakupu, dzięki czemu może zwiększyć sprzedaż nawet kilkukrotnie.

Zapraszam do zapoznania się z dostępnymi pakietami:

Pakiet MINI Pakiet MIDI Pakiet MAXI Pakiet MAXI+
Ilość zdjęć 1-10 11-50 51-100 Powyżej 100
Czas realizacji do 48 godzin check check Do tygodnia W zależności od ilości zdjęć
Płyta DVD ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości check check check check
Cena za 1 zdjęcie produktu prostego* 25 zł 20 zł 17 zł 15 zł
Cena za 1 zdjęcie produktu złożonego** 35 zł 30 zł 25 zł 20 zł

* Produkty proste to produkty bez dużych powierzchni odbijających ( np. szkło), które nie wymagają dodatkowych czynności ( np. prasowania, składania, rozpakowywania)
** Produkty złożone to produkty z branży kosmetycznej, jubilerskiej, posiadające dużą powierzchnię odbijającą

W podanych cenach jest już naliczony podatek.

Powyższe ceny są orientacyjne. Dokładna wycena jest podawana dopiero po uzgodnieniu szczegółów zlecenia. Podane ceny zawierają licencję na wykorzystywanie zdjęć przez jednego użytkownika w internecie, ulotkach oraz katalogach.

Należy pamiętać, że cennik przedstawia cenę za jedno zdjęcie produktu, a nie ilość produktów. Dlatego też należy policzyć produkty i pomnożyć przez ilość zdjęć każdego z nich ( np. przód + tył jest liczone jako 2 zdjęcia produktowe).
W cenie wliczona jest:

  • fotografia produktowa na jednolitym tle – do wyboru jest tło białe, czarne, niebieskie lub czerwone, a także możliwy jest wybór podłoża. Decydując się na podłoże pleksiglasowe otrzymują Państwo naturalne odbicie produktu
  • obróbka komputerowa, retusz przedmiotu (usuwanie zabrudzeń i rys, itp.) i wycinanie z tła
  • zdjęcia podglądowe na serwerze do akceptacji dla Klienta
  • format i wymiary fotografii dostosowany do oczekiwań Klienta

Przyjmuję zamówienia z całej Polski i zagranicy. Po sfotografowaniu przedmioty wracają do Państwa.
W cenie nie jest wliczone dostarczenie produktów do studia.

Ceny fotografii produktowej z wykorzystaniem aranżacji przestrzeni są zależne od potrzeb i kosztów aranżacji przestrzeni:

Pakiet MINI Pakiet MIDI Pakiet MAXI Pakiet MAXI+
Pakiet składający sie z 1-10 fotografii 11-50 fotografii >51-100 fotografii powyżej 100 fotografii
Czas realizacji do 48 godzin check Do tygodnia Do dwóch tygodni W zależności od ilości
Płyta DVD ze zdjęciami wysokiej rozdzielczości check check check check
Cena za 1 zdjęcie produktu 40-90 zł 40-70 zł 35-65 zł 30-60 zł


Powyższe ceny są orientacyjne. Dokładna wycena jest podawana dopiero po uzgodnieniu szczegółów zlecenia. Podane ceny zawierają licencję na wykorzystywanie zdjęć przez jednego użytkownika w internecie, ulotkach oraz katalogach drukowanych.

Dostosowując się do indywidualnych życzeń Klientów oferuję możliwość dojazdu i wykonania zdjęć we wskazanym miejscu. Ilość zrobionych zdjęć oraz warunki, w jakich robione są zdjęcia, mogą wpłynąć na ustanowienie dodatkowej opłaty. Żywność fotografuję głównie u Klienta.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub chcą Państwo otrzymać szczegółową wycenę, proszę napisać na maila: piotrkrywan@gmail.com.
W zapytaniu proszę uwzględnić:

  • ilość produktów
  • ilość zdjęć każdego produktu
  • rodzaj produktów
  • rodzaj zdjęć – linki do przykładowego oczekiwanego efektu mogą być ułatwieniem
  • termin wykonania zdjęć

W ramach GWARANCJI SATYSFAKCJI jaką jest objęta fotografia produktowa, płatność dokonywana jest dopiero wtedy, gdy w pełni będą Państwo zadowoleni ze zdjęć.

Jak to wygląda?

Po dostarczeniu przez Państwa produktów i ich sfotografowaniu, zdjęcia ze znakami wodnymi są udostępniane dla Państwa na serwerze, do którego tylko Państwo mają dostęp. Dopiero po ich akceptacji dokonywana jest finalizacja zamówienia.

Fotograf produktowy, fotografia produktowa Szczecin